Follow by Email

Translate

Wednesday, October 7, 2015

Jak rozwiązać kryzys w europejskiej migranta 5 krokach

Kryzys uchodźcy w Europie nie jest tak trudne do rozwiązania. Problemem jest to, że prawdziwe rozwiązanie nie będzie pasował ustanowienie politycznego aktualnej władzy. Mamy destylowanej, co należy zrobić, aż 5 prostych kroków.

Zatrzymaj finansowanie i uzbrajanie grup rebeliantów próbują obalić rząd syryjski. Powszechnie uznaje się, że broń miała być w rękach ISIS i jej filii. To jest tylko chaos i zniszczenia spowodowane. Pieniądze są funneled do tych podejrzanych operacji należy natychmiast przekierowany do intensywnego wysiłku odbudowy.
Presja na Turcji i Jordanii, aby odciąć linie zaopatrzenia Izydy i nakładania sankcji na państwa, aby ułatwić sprzedaż oleju z jest terytorium lub pozostawienie środków lub urządzeń do nich dotrzeć. Żadna armia nie może funkcjonować, jeśli ich łańcuch dostaw jest uszkodzony. To nie przypadek, trasy te zaczynają się na granicach Turcji i Jordanii.
Wspierać rząd syryjski. Cały rok nalotów amerykańskich w Syrii nie udało wytracić lub nawet osłabić znacznie ISIS. Oczywiście, to dlatego, że prawdziwa strategia nie jest doprowadzenie do ISIS w dół, ale raczej je zawierają i, aby umożliwić im stopniowo osłabić Assada. Jeśli Waszyngton nie bardzo chciał zatrzymać tę grupę, podejmą one wskazówkę z Rosji i zapewnić rząd Syrii broni, szkolenia i wsparcie logistyczne, aby umożliwić im odrastają ISIS. Oznacza to, że Waszyngton i jego sojusznicy powinni oficjalnie porzucić wszystkie plany wymuszonej zmiany reżimu. Mogą nie podoba Assada, ale większość obywateli wsparcia Syrii. W rzeczywistości, to ma większe poparcie w swoim kraju, że Obama i Kongres USA w Ameryce. I w odstępach, miał więcej wsparcia niż Kongres i Obama połączeniu. Każdy rząd zainstalowany po USA wsparły zmiana reżimu będą rozpatrywane marionetkowy rząd, a zatem nie jest legitymacja do stabilizacji regionu. Jeśli potrzebujesz dowód tego, wystarczy spojrzeć na Afganistanie czy Iraku.
Zapewnienie bezpośredniej pomocy w odbudowie mieszkań, infrastruktury i przedsiębiorstw zniszczonych przez konflikt. W krótkim okresie, obozy dla uchodźców tymczasowe powinny być założone na terenach poza strefą konfliktu oraz żywności i wyrobów medycznych dostarczanych regularnie. Tak to będzie kosztować pieniądze, ale tak ma pięć lat pchanie zmiany reżimu, który stworzył ten problem w pierwszej kolejności.
Powrót do uchodźców z tych regionów ustabilizowała. To jest w niczyim interesie nie leży, by zalać Europę z mas bezrobotnych uchodźców. Doprowadzi to tylko do wzrostu napięć i wzmacniają ruchy ksenofobiczne. Osoby te nie powinny być przeszczepione w gettach Europy, potrzebują ich domy z powrotem.

No comments:

Post a Comment

Comments are more than welcome on this blog! Please feel free to share your 2sense below.

ANYONE can post a comment here! There is not even word verification to hassle with, either!

By the way, if you know or have an idea as to why people rarely comment on this blog, please let me know!

Do you like my "Read if you're making assumptions about me" post?

Google+ Badge